Zesilovače a zvukoprzniče5W A class kytarové kombo
Skrýýýmr
Phaser
Chorus

Ne že bych se považoval za zdatného instrumentalistu, nicméně nikdy jsem nebyl spokojený se zvukem a vlastnotmi mnou používaných sériově vyráběných zesilovačů a tak jsem vždycky používal buď zesilovače vlastní konstrukce, nebo aspoň mnou upravené.
Jsem zastáncem toho názoru, že nástrojový zesilovač má být elektronkový, v nejhorším případě jeho koncový stupeň musí být osazen elektronkami a je mi jedno, jestli pracuje ve třídě A nebo AB, případně jestli je koncová pentoda v triodovém, nebo pentodovém režimu. Samozřejmě se jmenované drobnosti projeví na výsledném zvuku, nicméně ne zásadně.
Co se týče tranzistorových "krabiček", mám na svou obhajobu toto: Spousta muzikantů si chválila konkrétní efekty, dokonce dávali důraz i na použité součástky, (třeba JRC4558D), nicméně jejich technické znalosti nebyly vždycky na patřičné úrovni. Tak jsem se vrhnul do stavby několika polovodičových efektů, abych přišel na to proč je tak opjevují a musím říct, že když se používají v rozumné míře, nejsou vůbec špatné. Tedy některé.

Všechny zesilovače a efekty publikované na tomto webu jsou odzkoušené a pokud si je chce někdo postavit, klidně tak může učinit. Zbohatnout se tím nedá, je to pro zábavu a tak uvádím veškeré podrobnosti které jsou potřeba.
Nebudu připomínat, že napájecí napětí elektronkových zesilovačů je relativně vysoké a musí se s ním podle toho pracovat. Kpanec od 500V není nic příjemného a není vyloučeno, že by mohl být poslední. Jestliže nemá bastlíř dostatečné zkušenosti nebo je blb, rozhodně by neměl stavět zde publikované zařízení.
Stránky nejsou kompletní, ale slibuji, že je postupně zprovozním.