Sraz e-mailové konference Škoda 120

Jedovnice 18-20.6. 2004Chátra
Práce
Sací tým
Galerie
Odkazy
Lampárna
Kontakt
HomeJak známo, ani jedna z mých Škodovek nejezdí, přemluvil jsem Náměstka ať vezme Rapidku a zajede s mou maličkostí na sraz. Naštestí se na poslední chvíli rozhodl že pojede, jinak bych nejel ani já s Ádou, protože Montérek definitivne dojezdil - rozsypalo se mu rízení :c( a tak nebyla žádná pojizdná Škodovka k dispozici. Hafoš samozřejmě zklamal a sraz si rozmyslel, s címž jsem tak trochu pocítal.
Problém byl v tom, že námestkuv Rapid potřeboval vyměnit brzdové pístky a prasata. Vzhledem k tomu, že jsem se letos v Hradci zařekl, že na príštím sraze už budu od pátku, vzal jsem si v práci pul dne volna a jal jsem se spolu s Námeětkem a Ádou opravovat brzdy. O pul dvanácté jsme byli hotoví a mohli jsme směle vyrazit směr Jedovnice. Protože jsme museli jet přez Brno, kde na nás čekal Steve, cesta se z plánovaných 72 km prodloužila na 130 km :-). Navigoval jsem nejlíp jak jsem mohl, no... Díky CMKovi a Hafanovi jsme dorazili až na místo, značení nebylo nijak 100%-ní, možná ve dne by bylo neco videt. Ve stavu bdelém už byli jen nejzdatnější jedinci a CMK se hrdě hlásil ke své lehce nabořené Octavii (sloup uprostred tábora neuhnul). Ráno (do kolika hodin je to ješte ráno?) jsme se vyhrabali ze stanu a Námestek s Ádou a Stevem se vytratili do Brna vyzvednout Stevovu prítulkyni. Mezitím odstartovala AOS, kde které jsem se úcastnil coby spolujezdec s CMKovou Octavkou spolu s Qacenkou (rídila, jediná toho dne mohla:-), CMKem, Olinou a Hafanem. Trasa byla relativně dobře značená, nicméne jediný úkol který mi byl sveren se mi trochu nepovedl. Kdo mohl tušit že ten klacek v zemi má 340m, když jsem ho typoval na maximálně 110m. Musím poděkovat celé posádce za pěkné ctvrté místo. Po AOSce byla na řadě spanilá jízda skrz Moravský kras končící u propasti Macocha. Naštěstí nám vyšlo počasí a tak mohla být vetšina lidí aspon polovinu casu vylezená z okýnek, do nejvetší dokonalosti to privedl kdosi na zacátku kolony, který nakonec vylezl skoro celý.
Po strastiplném hledání bankomatu v ulicích Blanska jsme se vrátili do tábora, kde už zacínala volná zábava, narazila se becka a peklo se prase. Nerušene se parilo do pozdních ranních hodin a nejzdatnejší se nakonec sešli ve stanu který jsme spolecne s Hafanem sdíleli.
V nedeli brzo odpoledne jsme se rozjeli k domovu a do UH jsme dorazili pred tretí. Nedele byl poslední den tretí námestkovy prevodovky, zrušil ji hned po príjezdu do Hradište, za což byl ženou náležite pochválen.
Prestože úcast byla asi i kvuli celostátnímu srazu Felicia klubu probíhajícímu onen víkend v Ceské Skalici skromnejší, nicméne po organizacní stránce byl sraz dobre zvládnutný, v pekném prostredí a pivko a prasátko byly móóóóc dobré. Jestli budou príští rok zase neco porádat, rádi pojedem zase.
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni